Konkurs na napisanie legendy

18 listopada, 2021 Wyłączono przez Justyna Kowalczyk

Plakat informujący o ogłoszeniu konkursu na napisanie legendy o wróżce Julii. Organizatorzy Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Agnieszki Osieckiej w Lipianach i Biblioteka Zespołu Szkół w Lipianach. Patronat honorowy Burmistrz Gminy Lipiany. Dwie kategorie wiekowe I - od 14 do 19 lat, II od 20 do 100 lat. Do wygrania bony podarunkowe, tablet graficzny, głośnik bezprzewodowy, słuchawki bezprzewodowe. Regulamin dostępny w bibliotece, na FB i na stronie www.bibliotekalipiany.plZachęcamy do udziału w konkursie literackim związanym z dziejami naszego miasta pt. “Legenda o wróżce Julii”.  Do wygrania cenne nagrody: bony podarunkowe o wartości 200 zł, 150 zł i 100 zł, tablet graficzny, słuchawki bezprzewodowe i głośnik bezprzewodowy. Szczegóły w regulaminie dostępnym w siedzibie biblioteki na Oddziale dla Dorosłych, na profilu FB i do pobrania poniżej.

Regulamin Konkursu o wróżce Julii

Załącznik nr 1 – Wróżka Julia z lipiańskiej biblioteki