Dzień Bibliotekarza

Dnia 8 maja 2012 roku naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Lipianach. W tym dniu obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza, o którym dzieci nie zapomniały. Przedszkolaki złożyły życzenia paniom bibliotekarkom, wręczyły piękne kwiaty oraz własnoręcznie wykonane upominki – laurki i zakładki do książek. Laurki były opatrzone pięknymi życzeniami:

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Biblioteki

Pani Dyrektor Marioli Dębeckiej

i wszystkim pracownikom Gminnej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipianach

z serca życzymy wytrwałości w dziele szerzenia czytelnictwa,

energii do wypracowania w młodym pokoleniu nawyku obcowania z książką,

a także pełnej realizacji zadań, które sobie wyznaczyliście.

Życzymy spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze w życiu rodzinnym i zawodowym.

Niech trudna, ale jakże piękna praca wśród książek, daje Państwu moc zadowolenia i satysfakcji.

Dzieci i pracownicy Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Lipianach.

Dzieciom towarzyszyły: Dyrektor Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka Pani Olena Najmrodzka oraz wychowawczynie - Pani Renata Kostkiewicz i Pani Anna Demnyk.

Dziękujemy za pamięć!